ProgrameVideo e DivX - ProgrameVideomontazhe OnlineMy Movie Moment - Videomontazhe falas, aktor kryesor filmash

My Movie Moment - Videomontazhe falas, aktor kryesor filmash

b_100_100_16777215_10_images_stories_video_mymoviemoment.jpg

Videomontazhe falas, aktor kryesor filmash. Ne rast se endrra jote eshte te behesh aktor i famshem por deri tani nuk ke arritur qe te realizosh kete deshire sot ka ardhur dita qe ti te behesh nje Star ne Hollywood, do marresh pjese ne filmat me te mire dhe me te njohur. Biles pa dalur fare nga shtepia dhe pa shpenzuar

leke....patjeter me nje videomontazh.

Eshte nje websit qe na e jep kete mundesi, quhet My Movie Moment, ne te cilin mund te krijosh videomontazhe falas ku merr pjese si aktori kryesor i filmit. Nuk po tallemi. Si? Ja te shpjegojme tani se si.

Per te bere keto videomontazhe ne duhet nje foto ku fytyra jote te jete ne planin e pare. Kur te shkojme tek websiti My Movie Moment

klikojme tek filmi qe duhet te marrim pjese kur te ngarkohet filmi
duhet te vendosesh daten e lindjes (vendos nje date çfaredo)
kliko tek butoni Star in this clip e
pastaj tek Upload Photo e Browse per te marrur foton nga komjuteri.
klikojme Continue e barazlargojme foton ne menyre qe te fiksojme vetem fytyren.
Kur te mbarojme klikojme tek Continue per nisur videomontazhin

Ne rast se don te marresh pjese ne te gjithe filmat e pranishem nuk ke nevoje qe te vendosish serish foton tende mbasi behen ne menyre automatike, pra mjafton qe te klikosh tek çdo film qe don te shohesh dhe si per magji je protagonisti kryesor.

Per tu bere protagonisti i nje fotomontazhi
kliko tek filmi qe te intereson,
kliko tek Star in this clip e
pastaj tek fotoja jone (qe ndodhet tek Your Photo). kur kemi mbaruar mund te bashkendajme fotomontazhin me miqte dhe te njohur duke klikuar tek butoni Share. Per ta derguar me email kliko tek butoni Email
vendos te dhenat se bashku me adresen e mailit te marresit dhe
kliko tek Send Mail

Ne rast se deshiron qe te bashkendash videomontazhin duke perdorur adresen e tij
kliko tek Get url dhe
kopjo linkun/adresen qe gjendet poshte Get URL

shko tek websiti kliko ketu

Modifikuar me date: 20/02/2013

Kujdes, faqja ka nderruar adrese dhe nuk ekziston me (te pakten tani per tani), adreson ne nje faqe ku informon per filma te ndryshem qe nuk kane fare lidhje me kete artikull.

Materiali e permbajtja e programekompjuteri.com mbrohet nga te drejtat e Autorit. Kopjimi i materialit mund te behet vetem nepermjet kesaj liçence.

Go to top